Історія заснування компанії

Дата заснування: 01.07.2018 року

Історія заснування клінінгової компанії Crystalline Cleaning у ЛьвовіІсторія заснування клінінгової компанії Crystalline Cleaning у Львові #2

 

 

 

Історія заснування клінінгової компанії Crystalline Cleaning у Львові #3
Історія заснування клінінгової компанії Crystalline Cleaning у Львові #4
Історія заснування клінінгової компанії Crystalline Cleaning у Львові #5

Розпочалось все з двох молодих хлопців Андрія і Віталіка,  які будучи студентами підпрацьовували у клінінгових компаніях.
Пропрацювавши кілька років, ми зрозуміли чого цьому сервісу не вистачає в Україні. Тому вирішили створити свою компанію у якій би не було застарілих стереотипів, таких  як:
- у клінінгових компаніях працюють лише жінки!
На відміну від інших у нас працюють і чоловіки , з практики вони краще миють вікна та виконують хімчистку.
 
- прибиральниця- це зазвичай старенька бабця!
 
По-перше, усіх працівників ми називаємо клінерами.
По-друге, вік людей які у нас навчаються та працюють складає 18-40 років.
 
- клінінгова компанія- це обман. "Скупляють хімію в магазинах і запускають  необізнаних людей прибирати".
 
Ми створили свою систему навчання працівників. Кожна нова людина яка хоче потрапити до нас в команду, проходить двотижневе навчання з практикою. За цей період вона вивчає, типи хімії та поверхонь, види забруднень, інвентар яким буде користуватись, правила поведінки на об'єкті.

Також уся хімія якою ми користуємось професійна, її немає на вітринах та полицях магазинів, вона є сертифікованою та гіпоалергенною.                                                                                                             

Усе починається з малого, потрібна лише ціль та бажання!!!

Якщо зазвичай для запуску бізнес проекту потрібні великі кошти, або залучення інвесторів, то ця історія не про нас. Так як бюджет у нас був мінімальний, використали ми його у першу чергу на рекламу та найнеобхідніший інвентар. Спочатку розмістивши оголошення на Олх і з надією прочекавши тиждень ,нам пощастило! Нас замовили, це було миття вікон після ремонту, з цим завданням ми справились досить легко. Після цього були ще ряд об'єктів які ми з легкістю закривали і почувались на висоті, не знаючи що нас чекає далі.

20.07.2018 р. Цей день ми не забудемо ніколи!

Спочатку він здався  дуже радісним та успішним, оскільки нам вдалося взятись за великий на той час для нас об'єкт . Це був один із банків Львова, який через кілька днів після ремонту мав приступити до роботи.  Наше завдання- зробити його білосніжно-чистим.

Ми ще не знали що це був тривожний дзвіночок, який вказував на недостатність досвіду. Приступивши о 21:00 до роботи  ми розділились, хтось мив вікна , хтось плитку на стінах і тд. Здавалось усе йде за планом, поки ми не приступили до чистки плитки на підлозі, через недостатню кількість професійних засобів та знання їх використання , і неточний розрахунок кількості людей  ми просидліи на об'єкті аж до десятої ранку. Ми все таки прибрали до кінця банк і менеджер був задоволений. По закінченню нас щей обманули зі сумою розрахунку.

Ми дуже сильно засмутились після цього, навіть на деякий час пропав ентузіазм до роботи. Але саме цей момент став Першим  переломним, оскільки ми зрозуміли що нам ще є куди рухатись і потрібно розвивати свої навички, удоскуналювати знання засобів і техніки прибирання.

16.02.2019 року День кардинальних змін.

Після "банкових репересій" ми власноруч пропрацювали ще 7 місяців, за цей час весь прибуток ми інвестували в клінінг.

Працювали ми кожень день, зранку аж до пізньої ночі, стараючись закрити якнайбільше об'єктів. Ні погода , ні пора року ,ні час доби нам не могли завадити. Ми і зараз підтримуємо такий цілодобовий вид праці ,адже  це зручно для багатьох клієнтів. 

Цей день став останнім коли ми працювали власноруч. Тоді було дуже морозно, приблизно -10с , і ми умудрились мити вікна. Намилив вікно а воно замерзло , так як клієнт для нас це все, ми знайшли вихід , один з нас вікно проходив гарячою  парою, а другий в цей час стягував воду і затирав кути. 

Після цього, ми вирішили все кардинально змінити!

Спершу- почали шукати і навчати людей, створили сайт, зайнялись розкруткою Facebooke та Instagram. Це принесло свої плоди, з'явилися клієнти і у нас тепер було більше часу ,щоб удосконалювати робочий процес та розвивати себе у сфері маркетингу та менеджменту.

Від цього дня і до сьогодні ми покращуємо сервіс і додаємо нові послуги, беремо приклад з німецьких та американських клінінгових компаній.

Побували на таких виставках:

-У Берліні "CMS World summit 2019"

-Київський Міжнародний Клінінговий форум.

-Брестський Міжнародний клінінговий форум.

Знаходимось у Всеукраїнському клінінговому чаті , де тісно і дружньо співпрцюють усі клінінгові компанії, для покращення цього сервісу у нас на Батьківщині.

Інофрмація про компанію в цифрах за 1,5 року:

-прибрано квартир після ремонту більше 15000 кв.м

-генеральне прибирання квартир площею 13500 кв.м

-миття вікон та вітрин більше 9000 кв.м

-на підтримуючому прибиранні 57 клієнтів

-обслуговуємо 7 під'їздів

-хімчистка ковроліну та килимів більше 5000 кв.м

-хімчистка матрасів більше 300 шт.

-хімчистка диванів більше 360 шт.

-хімчитска крісел та інше 700 шт.

-задоволених клієнтів більше 700 

-використовуємо більше 20 видів хімії 

-в кожне  прибирання входить більше 22 елементів вашої квартири

Ваша чиста оселя результат нашої праці!